Szukasz mieszkania lub lokalu dla swojej firmy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie:

Opis inwestycji

OPIS INWESTYCJI

Nowe atrakcyjne  mieszkania na sprzedaż w realizowanej przez nas inwestycji!

Już w sprzedaży nowe lokale mieszkalne w bardzo atrakcyjnym architektonicznie oraz lokalizacyjnie kompleksie mieszkalnym na terenie Wrocławia,
w cenie już 5.000 zł/m2.

Mieszkania posiadają 3 pokoje z pow. użytkową od 52 do 72 m2. Są to lokale jednopoziomowe, które dodatkowo posiadają balkony oraz taras.

Budynek składa się z 1 segmentu mieszkalnego, który posiada wejścia poprzez przestronną, doświetloną klatkę schodową.

Na parterze zlokalizowany będzie powierzchnia usługowo – handlowa, co dodatkowo podniesie komfort zamieszkania na terenie kompleksu.

Budynek powstał w technologii tradycyjnej z cegły pełnej, ocieplony, okna 6-cio komorowe, tynki gipsowe. Każdy z lokali posiadać będzie niezależne opomiarowanie mediów (woda, prąd, gaz), instalację TV-SAT, domofon oraz na życzenie instalacje alarmową. Na obecnym etapie inwestycji istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza lokalu. W budynku znajdować się będzie również centralna kotłownia. 


Unikalna architektura budynku dodatkowo podnosi prestiż zamieszkania, a realizacja inwestycji  ze starannym zaplanowaniem wszelkich szczegółów, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 


Taniej kupić niż wynajmować!

Obecna sytuacja na rynku mieszkaniowym, a w szczególności wartości wynajmu lokali sprawia, iż przy zakupie mieszkania w realizowanej przez nas inwestycji, przy możliwości zaciągnięcia kredytu hipotecznego, koszty jego spłaty i utrzymania lokalu (bez czynszu) są niższe niż koszty wynajmu na rynku nieruchomości.  Istotny jest także fakt, iż jesteśmy właścicielami lokalu, a nie tylko jego użytkownikami. Zamiast, więc płacić czynsz w wynajmowanym mieszkaniu, taniej spłacać ratę kredytu i stać się właścicielem mieszkania.

Oferta bezpośrednia! Zadzwoń i umów się na spotkanie – tel.: 570-86-86-96!

Gwarantujemy najkorzystniejszą ofertę stworzoną dla Ciebie!